[ هنرهای تجسمی ]

موسیقی فیلم اینترستلار

موسیقی هیجان و باور مخاطب را هدف می‌گیرد

موسیقی بدون توجه به شخصیت‌های فیلم از ورای جهانی به گوش می‌رسد که برای مخاطب آشنا نیست. چراکه شخصیت‌های مختلف در مسیر سفری بی‌بازگشت به فضا قدم بر تصویری می‌گذارد که مخاطب و حتی خوشان آن را ندیده‌اند و این وظیفه موسیقی است که جهان ناشناخته کارگردان را به مخاطب معرفی کند.

موسیقی بدون توجه به شخصیت‌های فیلم از ورای جهانی به گوش می‌رسد که برای مخاطب آشنا نیست. چراکه شخصیت‌های مختلف در مسیر سفری بی‌بازگشت به فضا قدم بر تصویری می‌گذارد که مخاطب و حتی خوشان آن را ندیده‌اند و این وظیفه موسیقی است که جهان ناشناخته کارگردان را به مخاطب معرفی کند.
ناصر فیض می‌گوید: رزنامه‌نگارها مجازند هر سوالی را که صلاح می‌دانند بپرسند، اما لازم است برخی از سوالات را صلاح ندانند!
شرایط زندگی بشر در قرن بیست و یک، خانواده و ازدواج از کارکرد یک «نهاد» به «مصاحبت» مبدل کرده است و افراد قبل از شروع زندگی مشترک با حذف کارکرد نهادی خانواده زمینه بروز طلاق را فراهم می‌کنند.
مسعود زنده‌روح گفت: اکثر عکاسان جوان مطالعه نمی‌کنند و از مسائل اجتماعی، سیاسی و جامعه‌شناسی آگاه نیستند.
گزارشی اجمالی از حاشیه‌های پروژه مسجد ولیعصر / پروژه مسجد ولیعصر یکی از بهترین طراح‌های معماری رضا دانشمیر است و این بنا باید تحت نظارت کامل این معمار به پایان برسد.
بهمن ولی‌زاده گفت: بهترین کارهای «محمدرضا شجریان» و «ایرج بسطامی» و «شهرام ناظری» محصول خلاقیت پرویز مشکاتیان بود و به جرات می‌توان گفت که تصنیف‌های مشکاتیان حتی بدون آواز هم به طور کامل ادا می‌شوند.
چه کسی می‌دانست تولد نوزادی در سحرگاه ۲۴ اردیبهشت سال ۱۳۳۴ در نیشابور می‌تواند سرآغاز تحول موسیقی ایران باشد؛ طلوعی که از سر عشق گفت، بیداد کرد، دستان زد و بر آستان جانان سر نهاد.
سپهر نصیحت‌گر درباره لغو مجوز نمایشگاه چیدمان به رادیو گیلان گفت: مجوز ما به دلیل استفاده از واژه «نم کشیده» لغو شد.
گزارش تصویری اولین نمایشگاه چیدمان و هنر مفهومی استان گیلان
نصیحت‌گر گفت: اجرای اولین چیدمان و نمایشگاه هنر مفهمومی گیلان آن هم در مقیاس بزرگ کار بسیار سختی بود، اما ما انجام‌ش دادیم و مورد استقبال مخاطب قرار گرفت.
در این نمایشگاه محمد صالح‌زاده و سپهر نصیحت‌گر و شایان اجلالی و میلاد جعفریان و وحید قربانی و عابد خانی و حسن جوری و سعید ابراهیم‌خانی و مسعود ثبوتی و رضا صدفی و بهنام عشقی شرکت داشتند.
نمایشگاه چیدمان و هنر مفهومی سپهر نصیحت‌گر با محتوای نقد سیاسی و اجتماعی روز شنبه ۱۱ مرداد ۹۳ در نگارخانه مارلیک رشت افتتاح می‌شود.
 باشد که مولانا آلزایمر بگیرد و مثنوی به پایان نرسد.
نقدی بر لغو پروانه نمایش فیلم سینمایی «۵۰ کیلو آلبالو» ...
 یعنی همین که مدام تکرار کنیم و تکرار نشویم.
 سپهر نصیحت‌گر با ابراز تاسف از همکاری با فرهاد وزیری گفت: لغو مجوز «پرفورمنس‌آرت مثلث» به اعتبار هنری من لطمه زد.
این نمایشگاه به همت گروهی از عکاسان فعال استان گیلان و با همکاری انجمن عکس شهرستان رشت برگزار می‌شود.
گزارش تصویری مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه گروهی عکس «الفما»
دومین نمایشگاه گروهی عکاسی «الفما» شنبه ۱۸ مهر ۹۴ در نگارخانه مارلیک رشت افتتاح شد
در کشور ما پیرها می‌میرند و جوان‌ها پیر و کودکان جوان می‌شوند و آدم‌ها همچنان کودکانه در حوض کوچک گوشه‌ی حیاط نقاشی می‌کنند. [باشد که خبرنگار آلزایمر بگیرد و روزش را به یاد نداشته باشد]
فیلم‌برداری و تدوین فیلم کوتاه «محسن زنده است» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سپهر نصیحت‌گر در تهران به پایان رسید.