مولاکاپریو / مولانا به هالیوود می‌رود!

 باشد که مولانا آلزایمر بگیرد و مثنوی به پایان نرسد.

توسط

انتشار

۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مولانا مهران رجبی

سپهر نصیحت‌گر/ من نمی‌دانم که چرا می‌گویند، اسب حیوان نجیبی است، کبوتر زیباست و چرا در قفس هیچ کسی کرکس نیست؛ ارتباط اسب و کبوتر و کرکس به متن خویش را نمی‌دانم اما به نظر می‌آید آقایانِ به ظاهر سینماگر که تمام عمر خود را صرف سینما و هرآنچه دارد کرده‌اند، نظریاتی دارند که فرق بین اسب و کبوتر و کرکس را مشخص می‌سازد.

کجایی سهراب؟ بپوش کفش‌های آبیِ گل‌آلودت را و چشم‌ها را باز کن و خوب ببین، چه می‌دانی شاید روزی از روزهای آتی پای تو هم به هالیوود باز شد و آن وقت می‌شود که مدعیان مفتخر سینمای ایران به دنبال بازیگری اهل کاشان باشند که سر سوزن ذوقی داشته باشد و البته ایتالیایی هم نباشد، چه بسا ریش هم داشته باشد بهتر است.

عده‌ای عاقل اندرسفیهِ بی‌خبر اصل موضوع را ول کرده‌اند و چسبیده‌اند به این که کدام بازیگر شبیه کدام نقش است و یا پوست چه کسی با مولانا و شمس هم‌خوانی دارد یا ندارد! غافل از این که مولانا به هالیوود می‌رود و چه از این به که صدا و سیمای خودمان قرار نیست مولانا بسازد.

پیشنهاد من به طیف محترم مخالفان بازی دی‌کاپریو در فیلم مولانا این است که از این پس به جای هشتگ «رومی سفید نبود» بنویسند، #مهران_رجبی شایسته بازی در نقش مولانا برای هالیوود؛ چه می‌دانید شاید فرجی شد و کرکس و کبوتر و اسب را هم به جای یکدیگر نشاندند.

 

[باشد که مولانا آلزایمر بگیرد و مثنوی به پایان نرسد]

 

انتهای پیام/

 

کوتاهی در متن ابتذال ابتذال

نشر این نوشته در
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
دسته‌بندیِ نوشته